Logo Pracuj.pl

Informatyk ds. systemów

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we WrocławiuO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MSSQL

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie prawidłowego działania systemów informatycznych obsługujących dydaktykę UMW: (Bazus, IRK, OPTICamp)
  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz uaktualnień systemów informatycznych
  • Zarządzanie bazą użytkowników, hasłami użytkowników oraz uprawnieniami do systemów informatycznych
  • Wsparcie użytkowników poprzez rozwiązywanie problemów związanych z obsługą i eksploatacją systemów
  • Obsługa zgłoszeń o awariach systemów, diagnozowanie przyczyn awarii i podejmowanie starań zmierzających do ich usunięcia
  • Tworzenie instrukcji obsługi dla użytkowników
  • Projektowanie i uzgadnianie nowych funkcjonalności na podstawie analizy potrzeb zgłaszanych przez użytkowników
  • Poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę wydajności i efektywności funkcjonowania oprogramowania
  • Testowanie wersji aktualizacyjnych oraz nowych funkcjonalności systemów
  • Wykonywanie testów integracyjnych (manualne i/lub automatyczne) oraz analiza wyników
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie bieżącego użytkowania systemów, ich aktualizacji oraz przy realizacji nowych funkcjonalności i projektów wdrożeniowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Drukowanie legitymacji studenckich i pracowniczych
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych w zakresie funkcjonalności systemów
  • Udział w pracach związanych z obsługą przetargów dotyczących systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka SQL, umiejętność tworzenia i wymiany zbiorów danych za pomocą zapytań SQL
  • Wiedza z zakresu administracji baz danych MSSQL
  • Praktyczna wiedza na temat bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów

Mile widziane

  • Doświadczenie w samodzielnym administrowaniu systemami informatycznymi opartymi na bazach danych MSSQL i MySQL
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi z rodziny Windows i Linux
  • Doświadczenie praktyczne w zakresie działania rozwiązań klasy ERP, CRM, WorkFlow, Business Intelligence

To oferujemy

  • Pracę z nowoczesnym sprzętem i infrastrukturą informatyczną
  • Możliwość wykorzystywania wiedzy i umiejętności oraz realizacji własnych pomysłów w pracy nad współtworzeniem rozwiązań IT w szkolnictwie wyższym i medycynie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Informatyk ds. systemów, Wrocław