Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk ds. wdrożeń

ProlanO firmie

Prolan

Generała Józefa Sowińskiego 3

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • zdalny serwis aplikacji biznesowych u kontrahentów Prolan,

  • prowadzenie szkoleń w zakresie sytemu ERP (platforma Oracle) w siedzibie kontrahenta i zdalnie (telekonferencja),

  • wdrożenie i serwis rozwiązań portalowych i B2B

  • kastomizację i testy systemu ERP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne

  • gotowość do wyjazdów służbowych (sporadycznie na terenie Polski)

  • komunikatywność

  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • wiedza merytoryczna z obszarów zintegrowanych systemów informatycznych ERP

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę lub B2B),

  • możliwość poznania specyfiki przedsiębiorstw różnych branż,

  • możliwość zapoznania się z nowymi technologiami : e-faktura, technologie mobilne, portale internetowe,

  • możliwość rozwoju i specjalizowania się w wybranym przez siebie kierunku,

  • elastyczny czas pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dobre warunki zatrudnienia.

Prolan

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem dedykowanych systemów informatycznych dla różnych sektorów gospodarki w tym między innymi dla branży stalowej, mleczarskiej, usługowo-produkcyjno-handlowej, naukowo-badawczej oraz sektora publicznego . Jesteśmy autorami kilkunastu aplikacji biznesowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i UM. Realizujemy również projekty ogólnopolskie we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dotyczące programu priorytetowego „Czyste Powietrze”, „Moja Woda”, „Wapnowanie” inne.

Przewiń do profilu firmy