Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk ds. wsparcia technicznego IT

Dom Pełen Energii

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie prawidłowego działania sprzętu komputerowego,

  • Opieka nad infrastrukturą informatyczną w oddziałach firmy (komputery, drukarki,),

  • Wsparcie informatyczne pracowników w codziennych problemach technicznych,

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,

  • Rozwiązywanie problemów z obszaru IT,

  • Diagnozowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju awarii sprzętu komputerowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego,

  • Umiejętności konfiguracji i diagnostyki systemów operacyjnych Windows 10,

  • Znajomości aplikacji pakietu MS Office w zakresie pomocy użytkownikom,

  • Znajomości podstawowych zagadnień sieciowych w zakresie LAN, WAN, Wi-Fi,

  • Podstawowej znajomości systemów MS Windows Server oraz usług katalogowych,

  • Umiejętności nawiązywania dobrych relacji z użytkownikami i współpracownikami,

  • Dobrej organizacji pracy własnej,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Posiadasz chęć rozwoju,

  • Jesteś kreatywny,

  • Potrafisz i chcesz rozwiązywać problemy,

  • Posiadasz umiejętność myślenia przyczynowo – skutkowego,

  • Jesteś osobą optymistyczną i uśmiechniętą.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pełne wsparcie techniczne,

  • zadaniowy czas pracy,

  • Pracę w firmie o znakomitej atmosferze,

  • Współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy,

  • Możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów.

Dom Pełen Energii to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się budową domów energooszczędnych. Z pasją tworzymy budynki, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wszystkim spełniają marzenia naszych Klientów o własnym domu.

Przewiń do profilu firmy