Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

INPROX

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemów informatycznych

  • Bieżące administrowanie systemami informatycznymi

  • Usuwanie usterek związanych z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania zgłaszanych przez użytkowników

  • Dokumentowanie działań w systemie HelpDesk

  • Współpraca z drugą i trzecią linią wsparcia

Nasze wymagania

- STACJE ROBOCZE - Diagnozowanie awarii, wymiana podzespołów, usuwanie niebezpiecznego oprogramowania, obsługa i podstawowy serwis urządzeń peryferyjnych.

- SERWERY - Podstawowa znajomość usługi katalogowej Active Directory.

- SIECI KOMPUTEROWE - Podstawowe zarządzanie sieciami LAN i WLAN, konfiguracja przełączników sieciowych oraz routerów ( m. in. Ubiquiti i Mikrotik), wykrywanie i usuwanie awarii.

- APLIKACJE BIZNESOWE - Podstawowa konfiguracja aplikacji księgowych oraz ERP

- MICROSOFT WINDOWS I OFFICE - Instalacja/aktualizacja/konfiguracja systemu operacyjnego, zarządzanie kontami użytkowników, doradztwo w obsłudze pakietu MS Office.

-PRAWO JAZDY - Aktualne prawo jazdy kategorii B, mile widziane ukończenie badań psychotechnicznych.

JĘZYK ANGIELSKI - Znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie będzie solidnym atutem

Posiadasz wszystkie te umiejętności lub tylko część?

W takim razie czekamy na Ciebie!

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Klimatyzowane biuro

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do szerokiej wiedzy naszego zespołu

  • Możliwość pracy zdalnej (okazyjnie)

  • Dostęp do najnowszych technologii oraz narzędzi IT

  • Stabilne zatrudnienie

O nas

Firma Inprox Sp. z o.o. powstała by obalać stereotypy dotyczące usług informatycznych dla firm i procesów biznesowych. Udowadniamy, że obsługa przez wyspecjalizowaną firmę IT to nie koszt, a czysty zysk, że informatyk to nie Pan we flanelowej koszuli, tylko otwarty do rozmowy i współpracy fachowiec, że optymalizacja firmy nie kończy się na wymianie serwera oraz że nie istnieje coś takiego jak „prawie” zadowolony Klient. Jeżeli wyznajesz podobne zasady jak my to zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: