Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o.

ul. Juliusza Słowackiego 200

Matarnia

Gdańsk

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Bash

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Praca w środowisku różnorodnych technologii

  • Wsparcie dla użytkowników w zakresie systemów firmowych

  • Utrzymywanie ciągłości działania systemów informatycznych i monitorowanie ich działania

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych

  • Administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową

  • Zarządzanie licencjami

  • Przygotowanie, serwis i instalacja stacji roboczych i serwerów

  • Diagnostyka problemów i ich rozwiązywanie

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i nadzór nad ich pracą

  • Zestawianie połączeń fizycznych do urządzeń końcowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows 7-10

  • Podstawowa wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa (zagrożenia, zabezpieczenia, analiza ryzyka)

  • Znajomość zasad fizycznej budowy infrastruktury sieciowej.

  • Podstawowa znajomość środowiska VMWARE

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z Active Directory, serwerami plików

  • Podstawowa znajomość MS 365

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Umiejętność organizowania samodzielnego stanowiska pracy i zarządzania priorytetami pod presją czasu

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Proaktywne działanie w zakresie planowania rozwiązań IT i wdrażania zabezpieczeń.

  • Znajomość Cisco switching i routing na poziomie CCNA

  • Podstawowa znajomość języka skryptowego bash, python

  • 3+ lat doświadczenia w zarządzaniu infrastrukturą teleinformatyczną

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę medyczną w prywatnej placówce medycznej

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

Przyjmujemy dokumenty wyłącznie w formacie PDF.

Aplikację można również wysłać pocztą na adres:

Dział Personalny

Ul. Słowackiego 200

80-298 Gdańsk

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Polsce. Jest częścią krajowego, europejskiego i światowego systemu transportowego. Wzrost liczby pasażerów oraz nowoczesna infrastruktura i plany jej dalszej rozbudowy stawiają Port Lotniczy Gdańsk w ścisłej czołówce najlepszych lotnisk regionalnych w Europie. Rozwijaj się równie dynamicznie jak my, dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy