Oferta pracy

Informatyk

ALTERIS S.AO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy spółką działającą na rynku medycznym, która od samego początku wyspecjalizowała się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla diagnostyki obrazowej. Wspieramy blisko 250 placówek medycznych na terenie całego kraju co wyniosło nas na pozycję lidera IT w zakresie radiologii. Firma dynamicznie rozwija swoją działalność i zajmuje się realizacją kompleksowych projektów informatyczno-technologicznych.

Informatyk

Zakres obowiązków:

  • Administracja infrastrukturą sieciową;
  • Administracja serwerami Windows i Linux;
  • Administracja systemami medycznymi;
  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania;
  • Bieżące utrzymanie systemów - monitoring, wykonywanie kopii zapasowych;
  • Wsparcie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w rozwiązywaniu złożonych problemów;
  • Przestrzeganie i kontrolowanie istniejącej polityki bezpieczeństwa;

Wymagania:

  • Ogólna wiedza z zakresu informatyki - budowa komputerów, działanie sieci komputerowych;
  • Dobra znajomość systemów Windows, pakietu MS Office;
  • Podstawowa znajomość systemów Windows Server i Active Directory;
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych SQL;
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjny z rodziny Linux;
  • Umiejętność konfiguracji i diagnostyki elementów sieci komputerowych;
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • Język angielski w stopniu wystarczającym do zrozumienia dokumentacji technicznej;
  • Wysoka samodzielność,
  • Chęć rozwoju,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy/administracji systemami typu HIS.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu administratorów,
  • Różnorodność zadań i wyzwań,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Jeśli zgadza się Pani/Pan, żeby dane zostały przez nas zachowane na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o wpisanie klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV lub liście motywacyjnym* przez Alteris Spółkę Akcyjną z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 35, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”
dla jednorazowej rekrutacji prosimy o wpisanie:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV lub liście motywacyjnym* przez Alteris Spółkę Akcyjną z siedzibą w Katowicach przy ul. Ceglanej 35, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”
Brak umieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w CV spowoduje, że nie będziemy upoważnieni do przetwarzania Pani/Pana danych w celach rekrutacji. Tym samym będziemy zmuszeni do zniszczenia Pani/Pana danych osobowych, co będzie wiązało się z tym, że nie będzie Pani/Pan uczestniczył w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy