Oferta pracy

Informatyk

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.O firmie

  • Metalowców 6, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Walcownia Metali Nieżelaznych "Łabędy" S.A.

Metalowców 6

Gliwice

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami komputerowymi Spółki, serwerami, siecią LAN, łączem internetowym, kontami pocztowymi, oprogramowaniem, centralą telefoniczną i telewizją przemysłową

  • odpowiednie zabezpieczenie sieci, kont poczty elektronicznej, zabezpieczenie komputerów wewnątrz sieci przed atakami z Internetu

  • montaż, konfiguracja i nadzór zapewniający prawidłowe działanie sprzętu komputerowego i innych urządzeń biurowych (drukarki, skanery i inne urządzenia peryferyjne)

  • nadzór nad prawidłową pracą systemu monitoringowego, centrali telefonicznej i modemu oraz współpraca z firmami świadczącymi usługi w tym zakresie

  • planowanie i realizacja zadań w zakresie potrzeb przedsiębiorstwa dotyczących: wymiany sprzętu, aktualizacji oprogramowania itp. oraz prowadzenie akcji ofertowych, nadzorowania zakupu bądź bezpośrednio zakupu i instalacji sprzętu i oprogramowania

  • aktualizacja oprogramowania (m. in. PEOK, PFK, płatnik, legalis, podpisy elektroniczne)

  • bieżąca inwentaryzacja sprzętu, systemów, haseł, dostępów do wykorzystywanych programów oraz kontrola zabezpieczeń i Ochrona danych przed dostępem osób nieuprawnionych

  • planowanie i zakup w zakresie akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania sprzętu teleinformatycznego tym: tuszów, tonerów i innych zgodnie z obowiązującymi w Spółce procedurami

  • współpraca z COPI (Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji KGHM) w zakresie obsługi teleinformatycznej w tym zakup i wymiana telefonów służbowych

  • współpraca z firmą Junisoftex w zakresie prawidłowego działania PEOK, PFK, PHR

  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrą znajomość systemów desktopowych z rodziny Windows 10

  • znajomość zagadnień z dziedziny Security IT

  • dobra znajomość systemów Windows Server

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania

  • kreatywność, innowacyjność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe

  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę

  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę

  • karta Multisport

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • ciekawe wyzwania zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku