Oferta pracy

Informatyk (HelpDesk)

Amex Stationery Sp. z o.o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Amex Stationery Sp. z o.o. - importer i dystrybutor artykułów biurowych i szkolnych.
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, a jednocześnie nowoczesną i dynamiczną.

Numer ref.: 2009-IT

Podstawowy zakres obowiązków:

  • opieka nad stacjami roboczymi Windows 10
  • szkolenia pracowników z nowych funkcjonalności Windows i Office365
  • opieka nad siecią LAN/WAN/WiFi
  • opieka nad serwerami Windows 2012 R2 i serwerami plików
  • konfiguracja programu pocztowego Outlook
  • instalacja pakietu Office365
  • migracja stacji roboczej na nowy sprzęt
  • dbanie o bezpieczeństwo danych
  • opieka nad serwerami wirtualnymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • podstawowa znajomość zagadnień Hyper-V
  • dobra znajomość Windows 10
  • umiejętność rozwiązywania problemów na styku system/sprzęt
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa
  • znajomość Office365
  • znajomość zagadnień LAN/WAN/WiFi

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość podstaw MS SQL i administracji serwerami MS SQL
  • pisanie makr VBA w Excel
  • umiejętność administracji serwerami Windows 2012 R2
  • umiejętność pisania skryptów Powershell i batch

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne i przyjazne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Amex Stationery Sp. z o.o.z siedzibą w Krakowie, ul. Sikorki 2 (Administrator Danych Osobowych, zwany dalej Amex), zgadzasz się na przetwarzanie przez Amex Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść w nim następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Amex Stationery Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji, jednak nie dłuższy niż 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 1 roku.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy