Logo Pracuj.pl

Informatyk helpdesk

Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Microsoft SCCM

  • Citrix

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Jako członek zespołu będziesz partnerem w ramach wsparcia pierwszego poziomu dla różnych lokalizacji przedsiębiorstwa.
  • Będziesz służyć użytkownikom z poradami i rozwiązaniami poprzez: infolinię IT (telefonicznie), zdalną konserwację lub system ticketowy.
  • Będziesz dokonywać wymiany sprzętu IT w ramach leasingu.
  • Będziesz tworzyć, zarządzać i utrzymywać konta użytkowników oraz autoryzacje w Active Directory.
  • Zakładamy, że jesteś gotowy do podróży w ramach wymiany sprzętu IT, udzielania wsparcia na miejscu w Meiningen (Niemcy) oraz wsparcia pierwszego stopnia.
  • Będziesz wspierać działy w szkoleniu nowych pracowników w istniejącym środowisku systemowym.
  • Będziesz aktywnie zaangażowany we wprowadzanie nowych tematów w dziale Helpdesku.

Nasze wymagania

  • Z sukcesem ukończyłeś/aś szkolenie jako informatyk specjalizujący się w integracji systemów.
  • Masz dogłębną wiedzę na temat obsługi i rozwiązywania problemów w środowisku Microsoft Windows / Citrix.
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość niemieckiego i dobrą znajomość języka angielskiego w komunikacji w międzynarodowej firmie.
  • Chętnie świadczysz usługi i rozwiązujesz problemy oraz masz umiejętności zespołowe, ponieważ postrzegamy siebie jako dostawcę usług dla naszych pracowników.
  • Posiadasz podstawową znajomość zarządzania klientami przy użyciu Microsoft SCCM.
  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • support
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Innowacyjna i zorientowana na jakość firma z dziedziny techniki okiennej, drzwiowej oraz systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu do pomieszczeń.
  • Orientacja międzynarodowa z siedzibą i produkcją w Niemczech.
  • Ekspansywna strategia z ponad 2000 pracowników.
  • Praca zespołowa z możliwościami indywidualnego projektowania.
  • Otrzymasz dodatkową prywatną opiekę medyczną w Grupie LUX MED.
  • Będziesz mieć możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych.
  • Oprócz miesięcznego wynagrodzenia weźmiesz udział w motywacyjnym systemie premii i nagród.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Informatyk helpdesk, opolskie