Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk helpdesk

Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Microsoft SCCM

  • Citrix

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Jako członek zespołu będziesz partnerem w ramach wsparcia pierwszego poziomu dla różnych lokalizacji przedsiębiorstwa.

  • Będziesz służyć użytkownikom z poradami i rozwiązaniami poprzez: infolinię IT (telefonicznie), zdalną konserwację lub system ticketowy.

  • Będziesz dokonywać wymiany sprzętu IT w ramach leasingu.

  • Będziesz tworzyć, zarządzać i utrzymywać konta użytkowników oraz autoryzacje w Active Directory.

  • Zakładamy, że jesteś gotowy do podróży w ramach wymiany sprzętu IT, udzielania wsparcia na miejscu w Meiningen (Niemcy) oraz wsparcia pierwszego stopnia.

  • Będziesz wspierać działy w szkoleniu nowych pracowników w istniejącym środowisku systemowym.

  • Będziesz aktywnie zaangażowany we wprowadzanie nowych tematów w dziale Helpdesku.

Nasze wymagania

  • Z sukcesem ukończyłeś/aś szkolenie jako informatyk specjalizujący się w integracji systemów.

  • Masz dogłębną wiedzę na temat obsługi i rozwiązywania problemów w środowisku Microsoft Windows / Citrix.

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość niemieckiego i dobrą znajomość języka angielskiego w komunikacji w międzynarodowej firmie.

  • Chętnie świadczysz usługi i rozwiązujesz problemy oraz masz umiejętności zespołowe, ponieważ postrzegamy siebie jako dostawcę usług dla naszych pracowników.

  • Posiadasz podstawową znajomość zarządzania klientami przy użyciu Microsoft SCCM.

  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe na porównywalnym stanowisku.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • support
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • narzędzia do trackowania zadań

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

      To oferujemy

      • Innowacyjna i zorientowana na jakość firma z dziedziny techniki okiennej, drzwiowej oraz systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu do pomieszczeń.

      • Orientacja międzynarodowa z siedzibą i produkcją w Niemczech.

      • Ekspansywna strategia z ponad 2000 pracowników.

      • Praca zespołowa z możliwościami indywidualnego projektowania.

      • Otrzymasz dodatkową prywatną opiekę medyczną w Grupie LUX MED.

      • Będziesz mieć możliwość udziału w dofinansowanych kursach języków obcych.

      • Oprócz miesięcznego wynagrodzenia weźmiesz udział w motywacyjnym systemie premii i nagród.

      • Benefity

      • prywatna opieka medyczna

      • dofinansowanie nauki języków

      • dofinansowanie szkoleń i kursów

      • możliwość pracy zdalnej

      • elastyczny czas pracy