Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - I linia wsparcia Klienta

INS W. Augustowski sp. j. O firmie

  • Sułowska 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INS W. Augustowski sp. j.

Sułowska 10

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft

  • LAN

  • VLAN

  • WLAN

Mile widziane

  • ERP

  • CRM

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca pomoc użytkownikom stacji roboczych w zakresie sprzętu, sieci, oprogramowania systemowego i użytkowego;

  • Instalacja i konfigurowanie sprzętu PC, urządzeń peryferyjnych i sieciowych oraz oprogramowania;

  • Kontrola kopii bezpieczeństwa danych;

  • Nadzór nad systemem antywirusowym;

  • Administrowanie kontami użytkowników;

  • Drobne prace związane z infrastrukturą sieciową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym;

  • Praktyczna wiedza z zakresu konfiguracji i obsługi oprogramowania biurowego;

  • środowisko domenowe Windows;

  • stacje robocze PC;

  • MS Office 365;

  • konfiguracja poczty email,

  • Znajomość działania i budowy sieci LAN/WLAN/VLAN, konfiguracja urządzeń sieciowych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.

  • Doświadczenie w konfiguracji aplikacji ERP oraz CRM.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju w obszarze administracji IT;

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

W pracy cenimy lojalność, zaufanie i otwartość. Jeśli solidne fundamenty w biznesie są dla Ciebie tak samo ważne, jak najwyższy poziom obsługi Klienta i rozwój kompetencji osobistych, to dobrze trafiłeś.  Jesteśmy ekspertami w branży IT z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy