Oferta pracy

Informatyk

Copco Plus Sp. z o.o.O firmie

  • Karola Miarki 5a, Imielin
    Imielin, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Copco Plus Sp. z o.o.

Karola Miarki 5a

Imielin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • JavaScript

  • WordPress

  • PHP

  • Google Analytics

  • Google Tag Manager

  • Adobe Photoshop

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników

  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie instalacji systemów, programów, przenoszenia danych, nadawania uprawnień

  • instalacja oprogramowania i konfiguracja sprzętu

  • zapewnienie sprawnego działania sprzętu komputerowego i oprogramowania (w tym dokonywanie przeglądów)

  • administracja zasobami sieciowymi

  • inwentaryzacja sprzętu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów operacyjnych

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zawansowanym

  • znajomość systemów CRM (WEBCON)

  • znajomość obsługi urządzeń mikrotik

  • znajomość zagadnień sieciowych WAN/LAN

  • znajomość produktów serwerowych Microsoft

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć. Nasze 12 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia nas w czołówce firm tej branży. Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.