Logo Pracuj.pl

Informatyk IT Helpdesk

Fundacja JiMO firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Fundacja JiM

Tatrzańska 105

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • konfiguracja komputerów

  • konfiguracja smartfonów

  • konfiguracja tabletów

  • urządzenia wielofunkcyjne, drukarki i skanery

  • Windows 10 Pro

  • MacOS

  • MS Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zgłoszeń Helpdesk i Servicedesk
  • Pomoc w obszarze IT
  • Przygotowanie nowych stanowisk komputerowych
  • Konfiguracja komputerów, tabletów, smartfonów
  • Wstępne diagnozowanie problemów i konsultacje z Koordynatorem ds. IT
  • Wsparcie Koordynatora ds. IT w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych hosta: Windows 10 Pro, macOs (instalowanie, konfiguracja, obsługa)
  • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office we wszystkich aktualnych wersjach
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami peryferyjnymi - drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów w obszarach, o których mowa powyżej
  • Dobra organizacja pracy własnej w warunkach wielozadaniowości
  • Zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Współpracę: umowa zlecenie, B2B (faktura)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach uzgodnionego wymiaru
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Świat, w którym każda osoba ze spektrum autyzmu może zrealizować swój potencjał. Fundacja m.in. prowadzi własne placówki diagnostyczne i edukacyjne: Klinikę JiM, Szkoły edukacyjno-terapeutyczne oraz Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami. Fundacja zatrudnia ponad 130 osób.

Aktualne oferty pracodawcy
F&A/JiM/67-07/21

Informatyk IT Helpdesk, Tatrzańska 105, Łódź