Informatyk

Sigma Stretch Film of Europe

  • Przemysłowa 4, Karczew (pow. otwocki)
    Karczew (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Przemysłowa 4

Karczew (pow. otwocki)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Helpdesk IT, wsparcie użytkowników w Office 365

  • Obsługa i zarządzanie systemami serwerowymi w technologii Microsoft

  • Serwisowanie sprzętu IT i sieci komputerowej

  • Monitorowanie, diagnozowanie i utrzymanie bieżących systemów IT i oprogramowania aplikacyjnego

  • Rozwój i wdrożenia nowych systemów IT

  • Administracja systemem backup

  • Szkolenia użytkowników

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu budowy sieci LAN/WAN/WiFi

  • Umiejętności konfiguracji i obsługi sprzętu IT

  • Znajomość Office 365

  • Snajomość usług serwerowych takich jak: Active Directory, DNS, DHCP, etc.

  • Znajomość środowisk wirtualizacji

  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Podstawowa znajomość linux

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku stwarzającym doskonałe możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna w Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Realne wsparcie z ZFŚS – dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, itp.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Owocowe poniedziałki

  • Miłą atmosferę pracy 😊

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Sigma Stretch Film of Europe Sp. z o. o (dawny MARFLEX - M.J MAILLIS) to światowy lider w branży opakowań dostarczający na rynek najwyższej jakości folię stretch.

Firma należy do amerykańskiej grupy Sigma Plastic Group, posiadającej zakłady produkcyjne w 40 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Dzięki kompetentnemu zespołowi ekspertów Grupa dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania zabezpieczające ładunek opakowań transportowych dla wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie.

Sigma Stretch Film of Europe Sp. z o. o to organizacja dająca możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz realne warunki rozwoju niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Jeśli lubisz wyzwania, szukasz ciekawej pracy, bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz lubisz pracować w miłej atmosferze to dołącz do NAS!

Przewiń do profilu firmy