Logo Pracuj.pl

Informatyk

Healthcare Lekarze i Specjaliści sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości działania, wydajności i bezpieczeństwa systemów,
  • konfiguracja sprzętu i oprogramowania,
  • wsparcie techniczne pracowników w codziennej eksploatacji sprzętu i oprogramowania (Help Desk),
  • prowadzenie dokumentacji IT (inwentaryzacja),
  • bieżące zakupy sprzętu komputerowego oraz akcesoriów komputerowych,
  • usprawnianie procesów IT,
  • znajomość produktów firmy Microsoft (Teams , office …),
  • administrowanie systemami komputerowymi Spółki, siecią LAN, łączem internetowym, kontami pocztowymi, oprogramowaniem, centralą telefoniczną i telewizją przemysłową,
  • szkolenie personelu (wdrożenie nowych pracowników),
  • mile widziane doświadczenie w programie mMedica,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi,
  • własne rozwiązania wspomagające pracę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku IT (weryfikacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, samodzielność, odpowiedzialność i dokładność,
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie , możliwość umowy o pracę

Informatyk, Katowice