Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

NOMA2 Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie systemów informatycznych,

  • serwis aplikacji i systemów operacyjnych,

  • wsparcie techniczne działu informatycznego,

  • testowanie rozwiązań,

  • programowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe (informatyka lub pokrewne),

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux,

  • podstawy programowania C++, SQL, aplikacje internetowe,

  • umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego i sieciowego,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • znajomość języka angielskiego – na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność samodzielnej pracy jak również pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość obsługi aplikacji CAD,

  • znajomość środowisk programowania np. Delphi, Visualstudio.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • różnorodność zajęć

  • ciekawe projekty

  • dobrą atmosferę w pracy

NOMA 2 Zakład Projektowania i Montażu Systemów Elektronicznych świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, uruchamiania, serwisu i konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz monitoringu systemów sygnalizacji pożaru. Każdy z naszych systemów jest projektowany w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje klienta, przy wykorzystaniu najwyższej klasy urządzeń i technologii.

Przewiń do profilu firmy