Oferta pracy

Informatyk

Backup S.C.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Backup S.C. mieści się w Mysłowicach. Zasięg naszych działań to przede wszystkim centrum Aglomeracji Śląskiej - Katowice, Mysłowice, Sosnowiec

Głównie zajmujemy się obsługą informatyczną firm i instytucji oraz prowadzimy Sklep/Serwis komputerowy w naszym mieście.
Informatyk

Opis stanowiska:

  • praca polegać będzie na wsparciu i obsłudze informatycznej klientów, głównie firm i instytucji (zdalnie oraz na miejscu u klienta)

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie informatyczne
  • szeroka wiedza dotycząca systemów z rodziny Windows oraz Windows Server, konfiguracja/administracja
  • umiejętność konfiguracji sieci lokalnych oraz urządzeń sieciowych
  • umiejętności z zakresu montażu komputerów osobistych (montaż i wymiana komponentów)
  • praktyczna znajomość różnorodnego oprogramowania komputerowego
  • prawo jazdy kategorii B
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • wysoki poziom kultury osobistej

Mile widziane:

  • znajomość baz danych SQL
  • znajomość systemu Linux w środowisku graficznym i trybie tekstowym
  • umiejętność naprawy laptopów (montaż oraz wymiana podzespołów)

Praca odbywać się będzie w przedziale czasowym 8-16.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • miłą atmosferę

Zapraszamy do aplikowania na ww. stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy