Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

EFFECT GLASS S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • MS SQL

  • Microsoft Analysis Services

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami informatycznymi w firmie,

  • proponowanie oraz czynne wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych,

  • optymalizacja procesów biznesowych w systemie ERP, MES,

  • wsparcie dla użytkowników systemów biznesowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL),

  • SQL – w zakresie tworzenia zapytań,

  • programowanie w Visual Basic lub innym języku,

  • doświadczenie w narzędziach Business Intelligence (Microsoft Analysis Services, Power BI),

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w firmach produkcyjnych,

  • wiedza z zakresu produkcji, dystrybucji, finansów,

  • wiedza z zakresu administracji bazami danych, programowania urządzeń sieciowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • korzystne ubezpieczenie na życie,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Kim jesteśmy? Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego. Działamy blisko 30 lat dostosowując się do wymagań rynkowych i koncentrując się na satysfakcji klientów. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kielcach i Wędkowach koło Tczewa. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników wciąż się rozwijamy i realizujemy coraz bardziej ambitne cele.

Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i cenisz sobie pracę w dobrej atmosferze nie zwlekaj! Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.