Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Konsultant (2nd line support)

LogicSynergy Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie danych składowanych w relacyjnych bazach danych

  • konfiguracja oprogramowania

  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych

  • tworzenie i modyfikacje raportów

  • prowadzenie szkoleń z obsługi oprogramowania

  • wdrażanie oprogramowania

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka SQL i MS SQL Server

  • wykształcenie o profilu informatycznym, ekonomicznym lub pokrewne

  • zdolności analityczne i gotowość do rozwiązywania złożonych problemów

  • dobra komunikacja z klientem i zespołem

  • mile widziana znajomość zasad księgowości

  • znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

LogicSynergy Sp. z o.o.

Firma LogicSynergy jest obecna na polskim rynku informatycznym od ponad 30 lat. Spółka wytwarza, wdraża i serwisuje Zintegrowane Systemy Informatyczne do kompleksowego zarządzania w obszarze ekonomicznym i technicznym przedsiębiorstwami z branży utility: wod-kan, komunalnych, ciepłowniczych oraz dla administracji samorządowej. Posiada ponad 200 zrealizowanych wdrożeń wśród klientów na terenie całego kraju. Firma od 2017 r. przynależy do Grupy Kapitałowej Wasko, oferując dodatkowe produkty i usługi informatyczne, w tym usługi świadczone w dedykowanych DataCenter.

Przewiń do profilu firmy

- Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu ludzi, którzy jako wspólny cel w pracy stawiają satysfakcję z tego co robią oraz wzajemnie się wspierają,

- Jeśli szukasz wyzwań i ciekawych projektów,

Napisz do nas. Ciekawa i stabilna praca oraz moc wyzwań czekają na najlepszych. Szkolimy naszych pracowników, aby dobrze realizowali swoje zadania, dbamy o ich zdrowie i kondycję fizyczną oferując pakiety Benefit System.

Poszukujemy osób zaangażowanych i samodzielnych, które cenią sobie zdobywanie wiedzy i posiadają w sobie ukryte talenty, których nie mogą realizować w obecnej pracy.