Logo Pracuj.pl

Informatyk

TOPTEL.PL Wołkowicz Sp.k.O firmie

TOPTEL.PL Wołkowicz Sp.k.

Niepokalanej Panny Marii 111B

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Helpdesk - pomoc użytkownikom przy problemach z komputerem i oprogramowaniem
  • Współpracy z firmami zewnętrznymi podczas rozwiązywania problemów
  • Domeny, poczta e-mail, ftp - obsługa kont pocztowych i panelu administracyjnego
  • Komputery i drukarki - diagnozowanie problemów, złożenie jednostki i instalacja oprogramowania
  • Router i sieć lokalna - konfiguracja routera, dbanie o poprawne działanie sieci
  • Obsługa systemu ERP
  • Serwer Linux i serwer Windows 2012 - dbanie o poprawne działanie serwerów
  • Backup danych - dbanie o regularność oraz poprawność wykonywania kopii zapasowych
  • GS1, kody kreskowe - uzupełnianie bazy danych GS1
  • Obsługa techniczna sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • Dokładność w wykonywaniu pracy
  • Sumienność i punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobrej organizacji pracy
  • Znajomości języka angielskiego - poziom min. B2

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (z 3 miesięcznym okresem próbnym)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowinek technicznych
  • Rabaty na produkty w firmowym sklepie

Informatyk, Niepokalanej Panny Marii 111B, Kraków