Logo Pracuj.pl

Informatyk

LAVARDO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • BPM

  • COMARCH

Twój zakres obowiązków

  • W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Informatyk

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne,
  • dobra znajomość SQL,
  • kreatywność oraz zdolność do przewidywania i analizowania problemów,
  • znajomość angielskiego na poziomie rozumienia literatury fachowej,
  • dobra organizacja pracy, sumienność.

  • znajomość dokumentacji pełnej księgowości,
  • znajomość języka programowania C#,
  • doświadczenie w tworzeniu procesów BPM,
  • znajomość oprogramowania COMARCH.

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • stabilne warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju.

LAVARD to najprężniej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne firmy LAVARD w połączeniu z potencjałem ludzkim zatrudnionych specjalistów zaowocowały szeroko pojętym pozycjonowaniem marki, jako lidera w świecie mody produkowanej w Polsce.

Informatyk, Kraków