Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.J.DIETLA W KRAKOWIE

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Skarbowa 4

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja i serwis systemów komputerowych

  • serwis sprzętu komputerowego

  • wsparcie użytkowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie techniczne (telekomunikacja/elektronika/informatyka lub pokrewne)

  • preferowanie wykształcenie wyższe (telekomunikacja/elektronika/informatyka lub pokrewne)

  • znajomość pakietu MS Office

  • samodzielna diagnostyka sprzętu komputerowego (laptopy, stacje, drukarki)

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolności manualne

Mile widziane

  • znajomość JS

  • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV

  • podstawowa znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych

  • umiejętność pisania OPZ (Opisu Przedmiotu Zamówienia) w zakresie informatyki – sprzęt i oprogramowanie

  • znajomość urządzeń sieciowych UTM. przełączniki

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN.światłowodowymi

  • znajomość PHP/HTML/XML

To oferujemy

  • umowa o pracę, cały etat

  • wynagrodzenie zależne od stażu i umiejętności od 4500 zł zasadnicza brutto

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj - z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zmianami).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 12 6876335 ,12 6876336 do godz.15.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych jest Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie, 31-121 Kraków, ul. Skarbowa 4.

Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowania procesów rekrutacyjnych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 2016 r. poz. 1666, późn. zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj:

CV powinno zawierać:

- imię i nazwisko,

- datę urodzenia,

- adres kontaktowy, nr telefonu, e-mail,

- wykształcenie,

- dotychczasowy przebieg zatrudnienia