Oferta pracy

Informatyk

Arcoffice Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista

firma budowlana, która rozpoczęła swoją działalność jako Generalny Wykonawca w Polsce w 2010 roku budową Bonarka 4 Business (B4B) w Krakowie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Informatyk

Zakres obowiązków:

  • administracja systemami, serwerami (serwery fizyczne, wirtualne, systemy pocztowe, bazodanowe typu SQL, backup, antywirusowe; sieć LAN, WAN, wifi, urządzenia typu NAS, nadawanie uprawnień)
  • monitoring urządzeń fizycznych, serwerów wirtualnych, backup
  • utrzymywanie aktualności urządzeń
  • dokonywanie bieżących przeglądów i konserwacji
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z awariami urządzeń i systemów informatycznych
  • chmury publiczne - zakładanie kont, zarządzanie uprawnieniami, konfiguracja systemów
  • instalacja urządzeń mobilnych, stacjonarnych
  • rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z połączeniem internetowym, aplikacjami standardowymi
  • migracja danych
  • udział w projektach wdrażania nowych systemów

Wymagania:

  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła obsługa komputera i znajomość środowiska systemu operacyjnego Microsoft Windows
  • wykształcenia kierunkowego o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów ze sprzętem PC
  •  zaangażowanie, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa biurowego i mieszkaniowego
  • możliwość długofalowej współpracy
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w ramach powierzonego obszaru
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków
  • przyjazne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy