Informatyk

Instytut Centrum Zdrowia Matki PolkiO firmie

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Rzgowska 281/289

Łódź

Instytut „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi
zatrudni
Informatyka

Opis stanowiska:

  • Administracja szpitalnymi systemami informatycznymi
  • Świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu i oprogramowania komputerowego
  • Nadzór nad licencjonowaniem oprogramowania Instytutu
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci i danych
  • Zarządzanie, monitorowanie i rozwój infrastruktury informatycznej, ze szczególnym uwzględnieniem wdrażania nowych rozwiązań dostępnych na rynku
  • Współpraca z innymi komórkami Instytutu przy wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych
  • Bieżący nadzór i administrowanie stroną internetową Instytutu.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne.
  • Znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego.
  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek komputerów, laptopów oraz sprzętu peryferyjnego,
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami rodziny Windows
  • Znajomość zagadnień z dziedziny sieci komputerowych (diagnozowanie, instalacja i naprawa),
  • Doświadczenie w administrowaniu urządzeniami klasy UTM,
  • Administrowanie aktywnymi urządzeniami sieciowymi
  • Bardzo dobra organizacja pracy (terminowość w wykonywaniu zadań, umiejętność w radzeniu sobie z niezaplanowanymi zadaniami).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych,

Umiejętności oczekiwane, które będą atutem:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Oracle
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami rodziny Linux
  • Umiejętność tworzenia i administrowania CMS WordPress,
  • Znajomość HTML 5.0, CSS 3, PHP 7.1
  • Doświadczenie w systemach InfoMedica
  • Znajomość języka PL/SQL (baza danych Oracle),
  • Znajomość technologii VPN IPSec

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV.
  • Oświadczenie kandydata „Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:

  • w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno - Położniczy
  • ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a
  • pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289
  • za pomocą przycisku Aplikowania

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy