Oferta pracy

Informatyk

SuperDrob S.A.O firmie

  • Traktorowa 180, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SuperDrob S.A.

Traktorowa 180

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • sieć LAN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja, utrzymanie w ruchu sprzętu i oprogramowania systemowego,

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie w ruchu aplikacji użytkowników końcowych,

  • Konserwacja sieci komputerowej LAN, serwisowanie szaf teleinformatycznych,

  • Natychmiastowe interweniowanie w przypadku awarii sprzętu lub oprogramowania systemowego,

  • Wspomaganie pracy pozostałych informatyków.

Nasze wymagania

  • Minimalne wykształcenie średnie zawodowe (technik informatyk),

  • Znajomość konfiguracji systemu Windows 7/8/10,

  • Znajomość pakietu MS Office 2013/2016,

  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego (architektura PC),

  • Znajomość obsługi podstawowych urządzeń sieciowych, budowy i działania sieci LAN (standard EIA/TIA 568A/B),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zdolność szybkiego uczenia się i pozyskiwania potrzebnych informacji,

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami montażowymi (zaciskarka, punch-tool itp.),

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym + dyżury telefoniczne,

  • Dokładność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy