Oferta pracy

SuperDrob S.A.

Informatyk

SuperDrob S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Traktorowa 180, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Traktorowa 180

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 7/8/10

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja, utrzymanie w ruchu sprzętu i oprogramowania systemowego;

  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie w ruchu aplikacji użytkowników końcowych;

  • konserwacja sieci komputerowej LAN, serwisowanie szaf teleinformatycznych;

  • natychmiastowe interweniowanie w przypadku awarii sprzętu lub oprogramowania systemowego;

  • wspomaganie pracy pozostałych informatyków;

  • praca zmianowa + dyżury telefoniczne.

Nasze wymagania

  • minimalne wykształcenie średnie zawodowe (technik informatyk);

  • znajomość konfiguracji systemu Windows 7/8/10;

  • znajomość pakietu MS Office 2013/2016;

  • znajomość budowy sprzętu komputerowego (architektura PC);

  • znajomość obsługi podstawowych urządzeń sieciowych, budowy i działania sieci LAN (standard EIA/TIA 568A/B);

  • prawo jazdy kat. B;

  • zdolność szybkiego uczenia się i pozyskiwania potrzebnych informacji;

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami montażowymi (zaciskarka, punch-tool itp.);

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej);

  • dokładność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami;

  • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy, jak i awansu;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny;

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Przewiń do profilu firmy