Logo Pracuj.pl

Informatyk

SuperDrob S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

SuperDrob S.A.

Traktorowa 180

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 7/8/10

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja, utrzymanie w ruchu sprzętu i oprogramowania systemowego;
  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie w ruchu aplikacji użytkowników końcowych;
  • konserwacja sieci komputerowej LAN, serwisowanie szaf teleinformatycznych;
  • natychmiastowe interweniowanie w przypadku awarii sprzętu lub oprogramowania systemowego;
  • wspomaganie pracy pozostałych informatyków;
  • praca zmianowa + dyżury telefoniczne.

Nasze wymagania

  • minimalne wykształcenie średnie zawodowe (technik informatyk);
  • znajomość konfiguracji systemu Windows 7/8/10;
  • znajomość pakietu MS Office 2013/2016;
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego (architektura PC);
  • znajomość obsługi podstawowych urządzeń sieciowych, budowy i działania sieci LAN (standard EIA/TIA 568A/B);
  • prawo jazdy kat. B;
  • zdolność szybkiego uczenia się i pozyskiwania potrzebnych informacji;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami i narzędziami montażowymi (zaciskarka, punch-tool itp.);
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej);
  • dokładność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami;
  • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy, jak i awansu;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny;
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Informatyk, Traktorowa 180, Łódź