Oferta pracy

Informatyk

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.
Informatyk
Miejsce pracy: Lućmierz k. Łodzi

Zakres zadań

  • wsparcie bezpośrednie i telefoniczne dla użytkowników infrastruktury Zakładu,
  • zakup, instalacja i konfiguracja komputerów, drukarek i urządzeń mobilnych,
  • administrowanie kontami użytkowników,
  • uruchomienie, obsługa i konfiguracja aktywnej technologii sieciowej (przełączniki, punkty dostępowe WLAN, itd.),
  • dalszy rozwój lokalnej infrastruktury IT Spółki,
  • współpraca z działem IT Grupy w Niemczech.

Wymagania

  • ukończone min. technikum o profilu informatycznym lub kierunkowe studia wyższe,
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego, technologii sieciowych,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (Windows 8 / 8.1 / 10),
  • umiejętność administrowania systemami sieciowymi Windows Serwer (2008/2012 R2 / 2016),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • myślenie ukierunkowane na rozwiązanie bieżących problemów IT, a także proaktywne podejście do usług IT,
  • wysokie zdolności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  •  Prywatna opieka medyczna
  •  Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  •  W 100% sfinansowane kursy językowe z j. niemieckiego dla wybranych grup pracowniczych
  •  Karta MyBenefit
  •  Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka dzieci Pracowników
  •  Ubezpieczenie grupowe
  •  Premia za polecenie pracownicze
  •  Parking samochodowy oraz rowerowy
  •  Dofinansowanie posiłków oraz możliwość korzystania z firmowej kantyny
  •  Zapewniamy uprawnienia i szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  •  Świetne warunki pracy (nowy Zakład)
  •  Imprezy integracyjne dla Pracowników i ich rodzin
  •  Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  •  Premia od zysku Grupy GOLDBECK

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy