Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Łódź, Zgierz, Lućmierz-Las (pow. zgierski), łódzkie
  • Przemysłowa 3, 95-100 Lućmierz, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-07-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Job-ID 2785
    Informatyk

    Zakres zadań

    • wsparcie bezpośrednie i telefoniczne dla użytkowników infrastruktury Zakładu,
    • zakup, instalacja i konfiguracja komputerów, drukarek i urządzeń mobilnych,
    • administrowanie kontami użytkowników,
    • uruchomienie, obsługa i konfiguracja aktywnej technologii sieciowej (przełączniki, punkty dostępowe WLAN, itd),
    • dalszy rozwój  lokalnej infrastruktury IT Spółki,
    • współpraca z działem IT Grupy w Niemczech.

    Wymagania

    • ukończone min. technikum o profilu informatycznym lub kierunkowe studia wyższe,
    • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego, technologii sieciowych i obecnych systemów operacyjnych Windows (Windows 7/8 / 8.1 / 10, Windows Serwer 2008/2012 R2 / 2016),
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • idealnie doświadczenie z Office 365 i MS Windows Server,
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
    • myślenie ukierunkowane na rozwiązania, a także specyficzne rozumienie usług i ducha zespołu,
    • wysokie zdolności komunikacyjne,
    • prawo jazdy kat. B.

    Przedsiębiorstwo

    Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

    Benefity w GOLDBECK

    Prywatna opieka medyczna
    Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
    W 100% sfinansowane kursy językowe z j. niemieckiego dla wybranych grup pracowniczych
    Karta MyBenefit
    Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka dzieci Pracowników
    Ubezpieczenie grupowe
    Premia za polecenie pracownicze
    Parking samochodowy oraz rowerowy
    Dofinansowanie posiłków oraz możliwość korzystania z firmowej kantyny
    Zapewniamy uprawnienia i szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
    Świetne warunki pracy (nowy Zakład)
    Imprezy integracyjne dla Pracowników i ich rodzin
    Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
    Premia od zysku Grupy GOLDBECK

    Lokalizacja:

    Lućmierz k. Łodzi

    Kontakt

    Dział Personalny: +48 42 22 23 200

    bottom