Logo Pracuj.pl

Informatyk

Kaizen Rent Spółka AkcyjnaO firmie

6 500
brutto / mies.

Kaizen Rent Spółka Akcyjna

Generała Józefa Bema 8

Lubin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemów do realizacji wynajmów i zarządzania korespondencją
  • Aktualizacja konfiguracji systemów do zarządzaniami wynajmami i korespondencją
  • Rozwój aplikacji do zarządzania wynajmami i korespondencją
  • Wsparcie pracowników w zakresie sprzętu IT
  • Helpdesk - stałe wsparcie organizacji w zakresie błędów i zgłoszeń od użytkowników
  • Troubleshooting
  • Zarządzanie sprzętem elektronicznym
  • Administracja systemu do zarządzania tabletami

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość nowych technologii

Mile widziane

  • Znajomość działania API REST i pisania zapytań JSON

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zakresie administracji systemami
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży RaC
  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata

Korzenie Kaizen Rent sięgają roku 1979, kiedy to w Lubinie na Dolnym Śląsku powstała firma Dobrygowski Sp. z o.o. Dobrygowski Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty, posiadający 2 salony sprzedaży na Dolnym Śląsku oraz sześciokrotny zdobywca tytułu Dealera Roku. Niesamowite tempo rozwoju salonów Toyota Dobrygowski spowodowało, że Zarząd podjął decyzję o wydzieleniu ze struktury firmy działu flotowego i w 2015 roku powołał do życia spółkę Kaizen Fleet, dając jednocześnie jej pracownikom pełną swobodę działania i realny wpływ na dalszy rozwój spółki. Pod skrzydłami nowego Zarządu spółka rozpoczęła ekspansję, obejmując swoim działaniem całą Polskę. W 2017 roku Zarząd podjął decyzję o poszerzeniu zakresu działalności o usługę najmu krótkoterminowego i tak w sierpniu pojawiły się w kilku miastach Polski pierwsze oddziały wypożyczalni samochodowej Kaizen Rent. Z końcem 2021 roku wypożyczalnia Kaizen Rent posiada swoje oddziały we wszystkich największych miastach Polski – Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk.

Informatyk, Generała Józefa Bema 8, Lubin