Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

P.H.U. SZCZEPAN Krzysztof SzczepaniakO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Ogarniasz systemy operacyjne Windows na poziomie administracyjnym? Konfiguracja i administrowanie sprzętem IT to dla Ciebie przyjemność? A przy okazji masz techniczne wykształcenie w zakresie IT ?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś TAK. To ta praca jest dla CIEBIE!! Rozwijaj się z nami.

Dołącz do Naszego Działu IT.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników,

  • Diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników

  • Konfigurowanie i administrowanie sprzętem IT,

  • Wsparcie działań marketingowych drobnymi zmianami HTML i CSS,

  • Udział w projektach informatycznych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Znajomość systemów operacyjnych,

  • Windows na poziomie administracyjnym,

  • Znajomość pakietu MS Office, znajomość Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym,

  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania i/lub tworzenia stron internetowych,

  • Znajomość zagadnień sieciowych,

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenia adekwatnego do doświadczenia i umiejętności,

  • Prywatnej opieki medycznej,

  • Wszystkich niezbędnych i zbędnych narzędzi pracy ;)

  • Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwości stałego rozwoju.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

P.H.U. SZCZEPAN Krzysztof Szczepaniak

Kim jesteśmy?

P.H.U. Szczepan jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w e-commerce. Podstawą Naszego sukcesu są ludzie, dlatego dbamy o rozwój i pozyskiwanie nowych talentów. Teraz Ty możesz stać się częścią naszego zespołu.

Jesteśmy stabilną i znaną w branży firmą (15 lat na rynku). Mamy biuro 15 km od Lublina, więc korki są w drugą stronę. :) Dojedziesz do Nas również MPK.

Przewiń do profilu firmy