Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie informatyczne działu IT w bieżących pracach;

  • Instalacja, konfiguracja, serwis komputerów oraz oprogramowania;

  • Sprawowanie opieki nad funkcjonowaniem skomputeryzowanych urządzeń do diagnostyki i terapii medycznej;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

  • Wsparcie informatyczne użytkowników i rozwiązywanie problemów w użytkowaniu komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania;

  • Utrzymywanie standardów jakości obsługi Klienta wewnętrznego;

  • Tworzenie i utrzymanie aktualnej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów MS Windows 7/8/10, pakietu MS Office;

  • Dobra znajomość obsługi komputerów, urządzeń drukujących oraz umiejętność diagnozowania usterek (mile widziane doświadczenie);

  • Podstawowa znajomość sieci komputerowych;

  • Terminowość, rzetelność przy wykonywaniu zadań;

  • Umiejętność pracy zespołowej, wysoka kultura osobista;

  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;

  • Doświadczenie w pracy w placówce medycznej będzie mile widziane;

  • Znajomość systemów AMMS oraz Infomedica (część administracyjna) będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe godziny pracy;

  • Wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów;

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.