Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - młodszy programista

Uniwersytet Medyczny w ŁodziO firmie

  • Al. Kośiuszki 4
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Al. Kośiuszki 4

Łódź

Uniwersytet Medyczny w Łodzi  nie tylko kształci przyszłych lekarzy i specjalistów z dziedzin około medycznych, ale także prowadzi badania naukowe, świadczy usługi badawcze, dysponuje specjalistyczną aparaturą, zasobami informacyjnymi i nowoczesną infrastrukturą, jest również jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków edukacyjnych.
Zatrudniamy około 2500 pracowników.
Jeśli czujesz, że rola reprezentanta UMedu jest dla Ciebie, chcesz dołączyć do Naszego zespołu specjalistów, to… prześlij swoje CV na stanowisko

Jeżeli:

  • jesteś absolwentem uczelni wyższej na  kierunkach informatycznych,
  • znasz poniższe języki programowania w stopniu co najmniej dobrym:
    - C++,
    - Oracle PL/SQL
  • znasz framework Qt3
  • potrafisz poruszać się w technologii JAVA, JQuery, HTML5, CSS, PHP, JS
  • korzystałeś ze środowisk developerskich takich jak Eclipse, NetBeans itp.
  • chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze programowania,
  • potrafisz czytać dokumentacje techniczną w języku angielskim,
  • masz smykałkę do programowania,
  • charakteryzuje cię chociaż podstawowa znajomość: systemów informatycznych klasy Microsoft Windows Server, GNU/Linux, UNIX, metodyki zarządzania projektami,
  • dodatkowo po prostu lubisz pracować w zespole,
  • mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe w w/w zakresie.

W zamian gwarantujemy, że:

  • zainwestujemy w Twój rozwój zawodowy- szkolenia specjalizacyjne,
  • będziesz realizował  samodzielne projekty,
  • twoja ścieżka awansu będzie klarowna, osiągalna i atrakcyjna,
  • zyskasz stabilne zatrudnienie na umowę o prace,
  • zespół współpracowników jest ambitny, zaangażowany i gotów Cię przyjąć,
  • otrzymasz bogaty pakiet benefitów- „13-stka", Fit Profit, „wczasy pod gruszą" itp.

Szczegółowe zadania tego stanowiska:

  • utrzymuje i rozwija systemy informatyczne w zakresie programistycznym,
  • buduje oraz modyfikuje graficzne interfejsy użytkownika,
  • odpowiada za optymalizację kodu aplikacji,
  • zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczeń w warstwie aplikacji,
  • dokumentuje modyfikacje systemów informatycznych,
  • utrzymuje wersjonowanie aplikacji.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego, premii regulaminowej i systemu motywacyjnego,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach ze względu na prężenie działającą i  rozwijającą się strukturę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Prosimy o przesłanie za pomocą przycisku "Aplikuj" swojego CV wraz z listem motywacyjnym zawierającym:

Informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Klauzulę zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego

Odpowiemy tylko na wybrane oferty!

Ogłoszenie archiwalne