Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Młodszy Programista

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • PL/SQL

Twój zakres obowiązków

  • utrzymuje i rozwija systemy informatyczne w zakresie programistycznym,

  • buduje oraz modyfikuje graficzne interfejsy użytkownika,

  • odpowiada za optymalizację kodu aplikacji,

  • zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczeń w warstwie aplikacji,

  • dokumentuje modyfikacje systemów informatycznych,

  • utrzymuje wersjonowanie aplikacji.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem uczelni wyższej na kierunkach informatycznych,

  • znasz poniższe języki programowania w stopniu co najmniej dobrym:

  • C++,

  • Oracle PL/SQL

  • znasz framework Qt3

  • potrafisz poruszać się w technologii JAVA, JQuery, HTML5, CSS, PHP, JS

  • korzystałeś ze środowisk developerskich takich jak Eclipse, NetBeans itp.

  • chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze programowania,

  • potrafisz czytać dokumentacje techniczną w języku angielskim,

  • masz smykałkę do programowania,

  • charakteryzuje cię chociaż podstawowa znajomość: systemów informatycznych klasy Microsoft Windows Server, GNU/Linux, UNIX, metodyki zarządzania projektami,

  • dodatkowo po prostu lubisz pracować w zespole,

  • mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe w w/w zakresie.

To oferujemy

  • zainwestujemy w Twój rozwój zawodowy- szkolenia specjalizacyjne,

  • będziesz realizował samodzielne projekty,

  • twoja ścieżka awansu będzie klarowna, osiągalna i atrakcyjna,

  • zyskasz stabilne zatrudnienie na umowę o prace,

  • zespół współpracowników jest ambitny, zaangażowany i gotów Cię przyjąć,

  • wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego, premii regulaminowej i systemu motywacyjnego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach ze względu na prężenie działającą i rozwijającą się strukturę Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop