Oferta pracy

Informatyk

Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kazimierza Pułaskiego 6

Myszków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zgłoszeń IT,

  • demontaż, modernizacja, remonty i montaż infrastruktury IT, w tym kamer,

  • konserwacje i bieżące naprawy zapewniające poprawną i bezawaryjną prace infrastruktury IT,

  • rozwiązywanie problemów  i wprowadzanie udoskonaleń,

  • dokumentowanie wykonanych prac zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego: informatyka

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – min. rok

  • uprawnienia SEP do 1 KV

  • wiedza z zakresu okablowania strukturalnego

  • wiedza z zakresu sieci TCP/IP

  • umiejętność przygotowywania dokumentacji

  • umiejętność nadzorowania firm zewnętrznych wykonujących prace

  • dyspozycyjność po godzinach pracy w przypadku kluczowej awarii

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia na podnośniki

To oferujemy

  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • dofinansowanie działalności sportowej (karta wędkarska, basen, siłownia)

  • dofinansowanie wypoczynku dzieci pracownika oraz tzw. wczasy pod gruszą

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, studia kierunkowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja dokumentów

2

rozmowa telefoniczna- zaproszenie na rozmowę stacjonarną

3

rozmowa w firmie

4

wspólna decyzja o podjęciu współpracy

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej. Aktualnie do naszego zakładu produkującego papier w Myszkowie poszukujemy osoby, która dołączy do Działu IT na stanowisko: Informatyk

Przewiń do profilu firmy