Logo Pracuj.pl

Informatyk

DESIGN SP. Z O.O.O firmie

  • Nysa
    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • C#

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • administracja, instalacja oraz konfiguracja systemami Windows i Linux,
  • administracja, konfiguracja oraz wsparcie baz danych MS SQL, MySQL, SAP HANA,
  • znajomość systemów ERP,
  • znajomość technologii VMware, Hyper-V,
  • znajomość Bash/PowerShell,
  • rozbudowa oraz utrzymywanie infrastruktury sieciowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub innym kierunku ścisłym,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność wielopłaszczyznowego rozwiązywania problemów,
  • determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celu, samodzielność, dokładność, terminowość, bardzo dobra organizacja czasu i pracy.

  • doświadczenie w C#, .NET.

To oferujemy

  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje na stanowisku pracy,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet socjalny: ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • bony świąteczne

Aplikuj i dołącz do naszego zespołu Grupy Design - czekamy właśnie na Ciebie !

Grupa Design – tworzymy by kreować Twoje otoczenie.

Jesteśmy na rynku od 1996 roku, dzięki czemu dziś możemy z dumą zaprezentować szeroką gamę technologii oświetleniowej LED, powierzchni dekoracyjnych dla branży meblarskiej. Specjalizujemy się również w procesie produkcji profili technicznych z tworzyw sztucznych oraz kompleksowej produkcji modułów oświetleniowych LED.

Dzięki innowacyjnym pomysłom, ciągłej optymalizacji naszych procesów oraz zaangażowaniu naszych 400 pracowników, zapewniamy jakość produktów uznaną na rynku zarówno polskim jak i światowym.

Aby kontynuować nasz międzynarodowy rozwój, poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy wierzą w te same cele co my.

Informatyk, Nysa