Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Informatyk Oddziałowy

Diagnostyka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie systemu informatycznego w laboratoriach regionu północnego (rozwiązywanie problemów sprzętowych i software’owych oraz helpdesk dla użytkowników).

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość: systemów MS Windows/Linux, sprzętu komputerowego,

  • dobra znajomość języka SQL, topologii sieci komputerowych, protokołów sieciowych

  • podstawy programowania (preferowany C#)

  • umiejętność współpracy z użytkownikami

  • umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Nasi pracownicy na co dzień: pracują z najnowszą technologią; korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne; biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych i programach poleceń pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników