Oferta pracy

Informatyk Oddziałowy

Diagnostyka S.A.

  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Jutrzenki 100

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • C#

  • MS Windows

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie systemu informatycznego w laboratoriach regionu (rozwiązywanie problemów sprzętowych i software’owych oraz helpdesk dla użytkowników).

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość: systemów MS Windows/Linux, sprzętu komputerowego,

  • dobra znajomość języka SQL, topologii sieci komputerowych, protokołów sieciowych

  • podstawy programowania (preferowany C#)

  • umiejętność współpracy z użytkownikami

  • umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • karta multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpiecznie, zniżki na usługi firmy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta Multisport