Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE

  • Jagiellońska 91, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jagiellońska 91

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Ogłoszenie nr 20/2022

na stanowisko

Informatyk

Nasze wymagania

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

• Wykształcenie wyższe – informatyczne,

• znajomość technologii do wirtualizacji –VMware vSphere

• doświadczenie w administracji serwerami opartymi o system Windows Server 2016

• zarządzanie środowiskiem Active Directory

• bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows,

• bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami: LAN/WAN/WLAN/VLAN/VPN

• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych oraz programowych,

• doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP.

• co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

Wymagania dodatkowe:

• umiejętność posługiwania się Adobe Premiere Pro

• umiejętność posługiwania się Adobe Photoshop,

• znajomość HTML,

• znajomość baz danych SQL

• znajomość baz danych PostgreSQL

• Certyfikaty Microsoft, VMware,

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę

Wymagane dokumenty:

• CV oraz list motywacyjny,

Termin składania dokumentów: do 17.06.2022 r. godz. 15.00

Dokumenty (skany dokumentów) należy przesłać poczta elektroniczną do 17.06.2022 r. godz. 15.00 na adres

[email protected]– w tytule e-maila należy wpisać „ Nabór- ogłoszenie nr 20/2022

lub pocztą na adres:

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn z dopiskiem: „ Nabór- ogłoszenie nr 20/2022”

Kontakt:

tel./fax: 89 535 76 84, 89 526 44 39, 89 526 82 29, e-mail: [email protected], www.w-modr.pl

lub pocztą  na adres:

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn z dopiskiem: „ Nabór- ogłoszenie nr 20/2022”

• dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie dyplomów ukończenia studiów, świadectw pracy),

• zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

O nas

ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn

tel./fax: 89 535 76 84, 89 526 44 39, 89 526 82 29 e-mail: [email protected], www.wmodr.pl