Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

SELT Sp. z o. o.

  • Wschodnia 23A, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wschodnia 23A

Opole

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie informatyczne dla użytkowników końcowych w celu rozwiązywania problemów

  • Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Konserwacja komputerów, drukarek i urządzeń sieciowych w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Montaż i serwis sprzętu komputerowego

  • Udział w rozwoju infrastruktury informatycznej w celu planowania zakupów sprzętu, oprogramowania i usług

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi w celu wymiany i naprawy sprzętu

  • Tworzenie dokumentacji

  • Zarządzanie ewidencją sprzętu IT

  • Wspomaganie zespołu w administracji wybranymi systemami informatycznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze

  • Znajomość budowy i funkcjonowania sprzętu komputerowego klasy PC

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń peryferyjnych

  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows 10

  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux

  • Podstawowa znajomość technologii sieciowych

  • Zdolność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

  • Umiejętność pracy w zespole, planowania i organizowania własnej pracy oraz chęć rozwoju zawodowego

  • Rzetelność i odpowiedzialność

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej w ramach pakietów pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Ponad 35 lat doświadczenia w projektowaniu oraz produkcji nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych. Polski Lider o ogromnym międzynarodowym doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy

Selt Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko Informatyk.