Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

PKP INTERCITY REMTRAK Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Administratorem Systemu Informatycznego w zakresie wykonywania obowiązków,

  • proponowanie i wdrażanie zmian oraz nowych rozwiązań w obszarze systemów informatycznych w Oddziale Opole,

  • utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego,

  • zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii,

  • zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych,

  • nadzorowanie i uaktualnianie systemów informatycznych w Oddziale Opole,

  • nadzór nad bezpieczeństwem przetwarzanych danych w Oddziale Opole,

  • wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych poprzez udzielenie informacji na temat SI, instalację oraz konfigurację systemu,

  • utrzymanie ciągłości działania sprzętu komputerowego w Oddziale Opole.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - informatyczne,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy na stanowisku związanym z IT,

  • wiedza zawodowa z zakresu IT,

  • doświadczenie z zakresu administrowania systemami i sieciami informatycznymi,

  • znajomość oprogramowania, systemów operacyjnych i nowoczesnych rozwiązań IT,

  • doświadczenie w budowaniu/wdrażaniu narzędzi oraz systemów IT,

  • znajomość przepisów dot. ochrony danych osobowych w SI,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • dobra organizacja samodzielnej pracy na potrzeby Oddziału Opole,

  • gotowość do wyjazdów służbowych do zakładów znajdujących się w Libiszowie oraz Warszawie.

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej finansowo Spółce,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • narzędzia i sprzęt niezbędny do pracy.

PKP Intercity Remtrak specjalizuje się w wysokiej jakości naprawach pasażerskiego taboru kolejowego. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra i sprawdzona technologia napraw pozwalają zaoferować konkurencyjne warunki w coraz szerszym zakresie usług, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy