Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Informatyk

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Laskowska 1, Parczew
    Parczew, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o.

Laskowska 1

Parczew

Twój zakres obowiązków

  • administracja oraz wsparcie użytkowników systemów Comarch ERP XL

  • administracja serwerami baz danych MS SQL

  • konfiguracja, nadzór oraz utrzymanie infrastruktury sprzętowej i sieciowej w przedsiębiorstwie

  • programowanie w języku c# w środowisku Visual Studio

  • administracja systemami serwerowymi z rodziny Windows ( usługi AD, RDP, FS)

  • bieżąca obsługa oraz wsparcie użytkowników od strony informatycznej

  • instalacja, konfiguracja oraz nadzór nad oprogramowaniem

  • utrzymywanie prawidłowo działającego środowiska backup

  • dobór i zakup nowego sprzętu komputerowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne mile widziane również z zakresu elektrotechniki

  • doświadczenie w samodzielnym administrowaniu systemami Comarch ERP XL

  • praktyczna znajomość MS SQL

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows w zakresie instalacji, konfiguracji oraz rozwiązywania bieżących problemów

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne

To oferujemy

  • doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej preferowanej formie

  • pracę w firmie która nieustannie się rozwija

  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

Zgłaszasz chęć pracy w Fabryce Kabli Elpar

2

Kontaktujemy się z Kandydatami

3

Przeprowadzamy rozmowy rekrutacyjne (online lub osobiście)

4

Podejmujemy decyzje o współpracy

5

Wprowadzamy Cię do obowiązków