Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

SILVAN WAREHOUSING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez pracowników zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio,

  • Diagnozę oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników,

  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego i oprogramowania dla nowych stanowisk pracy w Centrali oraz oddziałach

  • Zarządzanie systemem ewidencji sprzętu komputerowego.

  • Wdrażanie usprawnień istniejących systemów oraz wdrażanie nowych rozwiązań i funkcjonalności.

  • Diagnozowanie i usuwanie problemów związanych z działaniem aplikacji oraz systemów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,

  • Znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN,

  • Umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego,

  • Podstawowe doświadczenie w budowaniu standardów i dokumentacji dotyczącej oprogramowania,

  • Znajomość programów do zdalnego wsparcia

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z VPN oraz konfiguracją routerów

  • Znajomość Active Directory

  • Zagadnienia serwerowe (instalacja, wirtualizcja, administracja)

  • Umiejętność pisania zapytań SQL

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość implementacji własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Opieka medyczna i dofinansowanie karty sportowej