Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

UPSO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem

  • wsparcie Klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • instalacja oprogramowania i sprzętu

  • inwentaryzacja sprzętu

  • administracja lokalną rozległą siecią komputerową w oparciu o obowiązujące procedury korporacyjne

  • administracja zasobami sieciowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne)

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów Windows 10 oraz MS Office w zakresie instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów

  • znajomość zagadnień sieciowych WAN/LAN oraz TCP/IP

  • znajomość produktów serwerowych Microsoft, Active Directory

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego

  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)

  • możliwość również pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.