Logo Pracuj.pl

Informatyk

UPSO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
  • wsparcie Klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • instalacja oprogramowania i sprzętu
  • inwentaryzacja sprzętu
  • administracja lokalną rozległą siecią komputerową w oparciu o obowiązujące procedury korporacyjne
  • administracja zasobami sieciowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów Windows 10 oraz MS Office w zakresie instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów
  • znajomość zagadnień sieciowych WAN/LAN oraz TCP/IP
  • znajomość produktów serwerowych Microsoft, Active Directory
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport)
  • możliwość również pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref: DP/03/21

Informatyk, Poznań