Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Autojet

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej firmy,

  • wsparcie techniczne użytkowników,

  • instalacje urządzeń sieciowych, sprzętu komputerowego i oprogramowania,

  • konserwacja, serwis i rozbudowa urządzeń (laptop, PC).

Nasze wymagania

  • ukończone technikum informatyczne, bądź status studenta na kierunku informatycznym,

  • praca 20 h tygodniowo,

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • podstawowa wiedza na temat Active Directory i Group Policy,

  • podstawowa wiedza w zakresie sieci teleinformatycznych oraz protokołów TCP/IP,

  • znajomość systemu Microsoft Windows.

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • atrakcyjny system pozapłacowy MULTISPORT.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • karta Multisport

Autojet

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu na ul Tatrzańskiej 20.

Przewiń do profilu firmy