Oferta pracy

Informatyk

Termy Maltańskie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie, zarządzanie i instalacja stacji roboczych, laptopów, drukarek i innych peryferii oraz elementów sieci informatycznej

  • administracja i zarządzanie oprogramowaniem użytkowym

  • wspomaganie użytkowników końcowych w bieżącej pracy ze sprzętem IT

  • zarządzania kontami i uprawnieniami użytkowników w różnych systemach informatycznych

  • zapewnienia ciągłości działania systemów teleinformatycznych

  • wsparcie techniczne w podłączaniu zewnętrznych systemów

  • zakup oraz prowadzenie ewidencji wykorzystywanego sprzętu i oprogramowania zgodnie z przepisami o zamówieniach publicznych

  • tworzenie, zbieranie i porządkowanie instrukcji i procedur oraz dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (czytanie dokumentacji)

  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i systemów operacyjnych z rodziny Microsoft

  • doświadczenie w zakresie diagnozowania i usuwania awarii sprzętu komputerowego

  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych

  • znajomość programów do zdalnego wsparcia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • pracę w zespole specjalistów, w nowoczesnym Kompleksie sportowo-rekreacyjnym

  • udział w szkoleniach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów wstępu do Kompleksu

Nasze atuty

  • Pakiet powitalny dla nowego pracownika

  • Nagrody jubileuszowe dla pracowników z najdłuższym stażem pracy w Termach Maltańskich

  • Dostępność miejsc parkingowych

  • Dogodny dojazd do pracy (tramwaj linii 6 i 8, autobus 184)

Termy Maltańskie to nowoczesny i największy wodny Kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce wykorzystujący naturalne wody geotermalne. Położony w malowniczym miejscu nad brzegiem jeziora Maltańskiego, oferuje wspaniałą rozrywkę i relaks dla każdego - w Aquaparku i na piaszczystej plaży, w strefie Basenów Sportowych, w Świecie Saun oraz w SPA 1306.

W istniejącym od 2011 roku Kompleksie w strefach obsługi klienta i administracyjno-technicznych zatrudnionych jest ponad 100 pracowników. Ponadto firmy zewnętrzne zatrudniają osoby w celu świadczenia dla Kompleksu usług ratownictwa wodnego, ochrony i porządkowych.

Przewiń do profilu firmy