Oferta pracy

Informatyk

Reka Rubber Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
REKA RUBBER Polska sp. z o.o. jest jednym z liderów w obszarze projektowania i produkcji elementów gumowych dla sektora motoryzacyjnego. Przedsiębiorstwo jest częścią międzynarodowej organizacji z kapitałem fińskim. Od momentu powstania firma charakteryzuje się dynamicznym rozwojem i poszerzaniem obecności rynkowej.

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zakładu w Dopiewie (koło Poznania) na stanowisko:
Informatyk

Zadania na stanowisku:

  • administrowanie infrastrukturą sieciową i serwerową,
  • administrowanie systemami operacyjnymi Windows oraz pakietem Office 365,
  • bieżące wsparcie techniczne użytkowników aplikacji – pierwsza linia wsparcia,
  • usuwanie drobnych usterek sprzętu komputerowego i biurowego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wyższe wykształcenie informatyczne (lub ostatni rok studiów),
  • znajomość zagadnień sieciowych i zasad działania sieci LAN/WAN oraz protokołu TCP/IP,
  • znajomość zagadnień związanych z administracją systemów z rodziny Windows,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • kreatywność oraz samodzielność w działaniu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, analizy,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z raportami MS Excel (Makra, VBA),
  • znajomość pakietu Symfonia, Kadry i Płace,
  • znajomość systemu ERP Epicor.

W zamian za zaangażowanie zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport i inne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
Reka Rubber Polska Sp. z o.o.
ul. Trzcielińska 4
62-070 Dopiewo

lub za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy