Informatyk - Pracownik Sekcji Wsparcia Użytkownika

SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Macieja Jakubowskiego 2

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego działania szpitalnego systemu informatycznego, w szczególności prawidłowego działania sprzętu informatycznego. Do obowiązków Pracownika będzie należeć:

  • obsługa techniczno-informatyczna sprzętu komputerowego;

  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego;

  • przyjmowanie, identyfikacja, wyjaśnianie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników (obsługa HelpDesk);

  • diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu komputerowego;

  • wymiany i naprawa uszkodzonych części sprzętu komputerowego;

  • przygotowywanie opinii technicznych dot. sprzętu komputerowego;

  • konfiguracja i dbanie o sprawnie działanie sieci komputerowej, rozwiązywanie problemów w tym zakresie (diagnozowanie usterek);

  • konfiguracja stanowisk komputerowych;

  • współpraca z administratorami systemów informatycznych oraz zespołem;

  • świadczenie wsparcia i pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów informatycznych;

  • udział w pracach integracyjnych pomiędzy różnymi systemami informatycznymi;

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług serwisowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie w kierunku techniczno-informatycznym /telekomunikacyjnym lub w trakcie studiów w kierunku informatyczno-telekomunikacyjnym;

  • zdolności komunikacyjne (kontakt z użytkownikiem);

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami komputerowymi;

  • dobra i praktyczna znajomość obsługi systemów Windows oraz programów biurowych (arkusze kalkulacyjne/edytory tekstu typu MS Office);

  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów informatycznych;

  • praktyczna znajomość zagadnień sieciowych, umiejętność konfiguracji urządzeń LAN;

  • punktualność, odpowiedzialność i samodzielność przy wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjny pakiet socjalny;

  • praca od poniedziałku do piątku.

Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie http://su.krakow.pl/oferty-pracy.