Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk – programista baz danych

LEGS

LEGS

Zgierska 48/52

Aleksandrów Łódzki

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • SQL

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

Mile widziane

  • Apex

  • ERP

  • Python

  • Node.js

  • Bash

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki wynikające z charakteru stanowiska

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość baz danych Oracle

  • Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL ( min. roczne doświadczenie )

  • Podstawowa znajomość systemu Linux

  • Podstawowa znajomość : HTML , CSS , Javascript , Jquery

  • Dobra organizacja i samodzielność pracy

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w pracy z Oracle EBS , Apex.

  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów klasy ERP

  • Znajomość dodatkowych języków programowania ( python , node.js , bash )

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Ciekawe wyzwania, które przynoszą satysfakcję z wykonywanych obowiązków

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Otwartość zespołu do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Przyjemną atmosferę w miejscu pracy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej

  • Dostęp do aplikacji SmartLunch

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

LEGS

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów i dystrybutorów przędzy. Jako nieliczni posiadamy również własną barwiarnię przędzy.

Posiadamy 30 - letnie doświadczenie i zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Produkujemy, sprowadzamy i dostarczamy do klientów przędze naturalne, a także przędze syntetyczne i sztuczne. W Polsce jesteśmy niekwestowanym liderem branży, dlatego warto do nas dołączyć!

Przewiń do profilu firmy